Daaa! Am bătut liderul!

SCM Zalău a câștigat vineri pe teren propriu, scor 1-0, în duelul cu Poli Timișoara, într-o partidă contând pentru etapa a 7-a a play-off-ului Ligii 3, Seria 4 la fotbal. Unicul gol al partidei a fost marcat de Danale, în minutul 26.
În celelalte meciuri ale etapei s-au înregistrat următoarele rezultate:
* Sănătatea Cluj – Metalurgistul Cugir 3 – 2
SCM Zalău ocupă în clasament locul 4, cu 21 de puncte.
M. S.

One Thought to “Daaa! Am bătut liderul!”

  1. Anonim

    Ce folos tot nu promovam

Leave a Comment