Cu profundă tristețe ne luăm rămas-bun de la colegul și prietenul nostru, LIVIU POP.
A fost un om deosebit, plin de viață, empatic și mereu alături de cei din jur. Prin felul său de a fi, prin prietenia sinceră și energia pe care o aducea oriunde se afla, a câștigat respectul și aprecierea tuturor celor care l-au cunoscut.
Plecarea sa lasă un gol greu de descris în sufletele noastre.
Noi, foștii colegi polițiști, transmitem sincere condoleanțe familiei și celor apropiați.
Drum lin, Liviu. Dumnezeu să te odihnească în pace.