CS Barcău Nuşfalău, eliminată din Cupa României

Prima fază a Cupei României a fost un adevărat test pentru CS BArcău Nuşfalău, care a întâlnit, pe teren propriu, formaţia din Liga a III-a, Seso Câmpia Turzii.
Partida a fost una dominată de formaţia oaspete, care după ce a marcat trei goluri în prima parte, a redus din “acceleraţie” în partea secundă, nemaiînscriind decât un gol şi permiţându-le gazdelor să marcheze golul de onoare.
Scorul final al partidei a fost 1 – 4, după ce oaspeţii conduceau la pauză cu 3 – 0.
Vom reveni cu delatii.

One Thought to “CS Barcău Nuşfalău, eliminată din Cupa României”

1. […] Prima fază a Cupei României a fost un adevărat test pentru CS BArcău Nuşfalău, care a întâlnit, pe teren propriu, formaţia din Liga a III-a, Seso Câmpia Turzii. Partida a fost una dominată de formaţia oaspete, care după ce a marcat trei goluri în prima parte, a redus din “acceleraţie” în partea secundă, nemaiînscriind decât un gol şi permiţându-le gazdelor să marcheze golul de onoare. Scorul final al partidei a fost 1 – 4, după ce oaspeţii conduceau la pauză cu 3 – 0. Vom reveni cu delatii. …mai multe stiri […]