Remiza prieteniei între FC Zalău şi Sănătatea Cluj

Un duel în care în alţi ani se marcau nu mai puţin de zece goluri, s-a încheiat vineri după-amiaza cu o remiză albă. FC Zalău a terminat la egalitate, scor 0 – 0 duelul de pe teren propriu cu ocupanta locului secund, Sănătatea Servicii Publice Cluj. Echipa pregătită de Constantin Olariu şi Cristian Oros a jucat o repriză în superioritate numerică, atacantul Sănătăţii, Andrei Ceaca, fiind eliminat în minutul 45. Zălăuanii au atacat în valuri în repriza secundă, dar nu au putut desface apărarea adversă, trecându-şi în cont doar două ocazii de gol.
Vom reveni cu detalii.

One Thought to “Remiza prieteniei între FC Zalău şi Sănătatea Cluj”

Nu conteaza daca a facut egal fc zalau conteaza ca na pierdut si e acolo sus in clasament si in retur poate face o figura frumoasa si sa se mentina acolo sus hai fc zalau