Programul turului Seriei a VI-a din Liga a III-a de fotbal

Magazin Salajean 19 august 2008 0

Programul turului Seriei a VI-a din Liga a III-a de fotbal

Etapa I (15 august):

CSM Sebes – Marmatia Sighet

Gloria Bistrita – Ema Fagaras

CFR II Cluj – Unirea Ungheni

FC Zalau – Sanatatea Cluj

Avantul Reghin – FC Cisnadie

Liberty II Marghita – Bihorul Beius

FC Baia Mare – FC Bihor II

Minerul Iara – Gaz Metan Tg. Mures

Silvania Simleu – Unirea Dej

Etapa a II-a (22 august):

Marmatia Sighet – Gloria II Bistrita

Ema Fagaras – CFR II Cluj

Unirea Ungheni – FC Zalau

Sanatatea Cluj – Liberty II Marghita

FC Cisnadie – FC Baia Mare

Bihorul Beius – Avantul Reghin

FC Bihor II – Minerul Iara

Gaz Metan Tg. Mures – Silvania Simleu

Unirea Dej – CSM Sebes

Etapa a III-a (29 august):

CSM Sebes – Gaz Metan Tg. Mures

Gloria II Bistrita – Unirea Dej

CFR II Cluj – Marmatia Sighet

Avantul Reghin – Sanatatea Cluj

Liberty II Marghita- FC Zalau

FC Baia Mare – Bihorul Beius

Minerul Iara – FC Cisnadie

Silvania Simleu – FC Bihor II

Ema Fagaras – Unirea Ungheni

Etapa a IV-a (5 septembrie):

FC Zalau – Avantul Reghin

Marmatia Sighet – Ema Fagaras

Unirea Ungheni – Liberty II Marghita

Sanatatea Cluj – FC Baia Mare

FC Cisnadie – Silvania Simleu

Bihorul Beius – Minerul Iara

FC Bihor II – CSM Sebes

Gaz Metan Tg. Mures – Gloria II Bistrita

Unirea Dej – CFR II Cluj

Etapa a V-a (12 septembrie):

CSM Sebes – FC Cisnadie

Gloria II Bistrita – FC Bihor II

CFR II Cluj – Gaz Metan Tg. Mures

Avantul Reghin – Liberty II Marghita

FC Baia Mare – FC Zalau

Minerul Iara – Sanatatea Cluj

Silvania Simleu – Bihorul Beius

Marmatia Sighet – Unirea Ungheni

Ema Fagaras – Unirea Dej

Etapa a VI-a (19 septembrie):

FC Zalau – Minerul Iara

Liberty II Marghita – FC Baia Mare

Unirea Ungheni – Avantul Reghin

Sanatatea Cluj – Silvania Simleu

FC Cisnadie – Gloria II Bistrita

Bihorul Beius – CSM Sebes

FC Bihor II – CFR II Cluj

Gaz Metan Tg. Mures – Ema Fagaras

Unirea Dej – Marmatia Sighet

Etapa a VII-a (26 septembrie):

CSM Sebes – Sanatatea Cluj

Gloria II Bistrita – Bihorul Beius

CFR II Cluj – FC Cisnadie

FC Baia Mare – Avantul Reghin

Minerul Iara – Liberty II Marghita

Silvania Simleu – FC Zalau

Marmatia Sighet – Gaz Metan Tg. Mures

Ema Fagaras – FC Bihor II

Unirea Dej – Unirea Ungheni

Etapa a VIII-a (3 octombrie):

FC Zalau – CSM Sebes

Avantul Reghin – Minerul Iara

Liberty II Marghita – Silvania Simleu

Unirea Ungheni – FC Baia Mare

Sanatatea Cluj – Gloria II Bistrita

FC Cisnadie – Ema Fagaras

Bihorul Beius – CFR II Cluj

FC Bihor II – Marmatia Sighet

Gaz Metan Tg. Mures – Unirea Dej

Etapa a IX-a (10 octombrie):

CSM Sebes – Liberty II Marghita

Gloria II Bistrita – FC Zalau

CFR II Cluj – Sanatatea Cluj

Minerul Iara – FC Baia Mare

Silvania Simleu – Avantul Reghin

Marmatia Sighet – FC Cisnadie

Ema Fagaras – Bihorul Beius

Gaz Metan Tg. Mures – Unirea Ungheni

Unirea Dej – FC Bihor II

Etapa a X-a (17 octombrie):

FC Zalau – CFR II Cluj

Avantul Reghin – CSM Sebes

Liberty II Marghita – Gloria II Bistrita

FC Baia Mare – Silvania Simleu

Unirea Ungheni – Minerul Iara

Sanatatea Cluj – Ema Fagaras

FC Cisnadie – Unirea Dej

Bihorul Beius – Marmatia Sighet

FC Bihor II – Gaz Metan Tg. Mures

Etapa XI-a (24 octombrie):

CSM Sebes – FC Baia Mare

Gloria II Bistrita – Avantul Reghin

CFR II Cluj – Liberty II Marghita

Silvania Simleu – Minerul Iara

Marmatia Sighet – Sanatatea Cluj

Ema Fagaras – FC Zalau

FC Bihor II – Unirea Ungheni

Gaz Metan Tg. Mures – FC Cisnadie

Unirea Dej – Bihorul Beius

Etapa a XII (28 octombrie):

FC Zalau – Marmatia Sighet

Avantul Reghin – CFR II Cluj

Liberty II Marghita – Ema Fagaras

FC Baia Mare – Gloria II Bistrita

Minerul Iara – CSM Sebes

Unirea Ungheni – Silvania Simleu

Sanatatea Cluj – Unirea Dej

FC Cisnadie – FC Bihor II

Bihorul Beius – Gaz Metan Tg. Mures

Etapa a XIII-a (31 noiembrie):

CSM Sebes – Silvania Simleu

Gloria II Bistrita – Minerul Iara

CFR II Cluj – FC Baia Mare

Marmatia Sighet – Liberty II Marghita

Ema Fagaras – Avantul Reghin

FC Cisnadie – Unirea Ungheni

FC Bihor II – Bihorul Beius

Gaz Metan Tg. Mures – Sanatatea Cluj

Unirea Dej – FC Zalau

Etapa a XIV-a (7 noiembrie):

CSM Sebes – Unirea Ungheni

FC Zalau – Gaz Metan Tg. Mures

Avantul Reghin – Marmatia Sighet

Liberty II Marghita – Unirea Dej

FC Baia Mare – Ema Fagaras

Minerul Iara – CFR II Cluj

Silvania Simleu – Gloria II Bistrita

Sanatatea Cluj – FC Bihor II

Bihorul Beius – FC Cisnadie

Etapa a XV-a (14 noiembrie):

Gloria II Bistrita – CSM Sebes

CFR II Cluj – Silvania Simleu

Marmatia Sighet – FC Baia Mare

Ema Fagaras – Minerul Iara

Unirea Ungheni – Bihorul Beius

FC Cisnadie – Sanatatea Cluj

FC Bihor II – FC Zalau

Gaz Metan Tg. Mures – Liberty II Marghita

Unirea Dej – Avantul Reghin

Etapa a XVI-a (21 noiembrie):

CSM Sebes – CFR II Cluj

Gloria II Bistrita – Unirea Ungheni

FC Zalau – FC Cisnadie

Avantul Reghin – Gaz Metan Tg. Mures

Liberty II Marghita – FC Bihor II

FC Baia Mare – Unirea Dej

Minerul Iara – Marmatia Sighet

Silvania Simleu – Ema Fagaras

Sanatatea Cluj – Bihorul Beius

Etapa a XVII-a (28 noiembrie):

CFR II Cluj – Gloria II Bistrita

Marmatia Sighet – Silvania Simleu

Ema Fagaras – CSM Sebes

Unirea Ungheni – Sanatatea Cluj

FC Cisnadie – Liberty II Marghita

Bihorul Beius – FC Zalau

FC Bihor II – Avantul Reghin

Gaz Metan Tg. Mures – FC Baia Mare

Unirea Dej – Minerul Iara

Comentarii

comments

Lasa un Raspuns »