Programul turului Seriei a V-a a Campionatului National de juniori republicani – editia 2009 – 2010 –

Magazin Salajean 24 septembrie 2009 0

Programul turului Seriei a V-a a Campionatului National de juniori republicani - editia 2009 - 2010 -

Etapa I, 13.09.2009:

FC V. Mat. Baia Mare – Oli. Satu Mare A: 0 – 0; B: 0 – 0

Gloria Bistrita – FC Baia Mare 4 – 1; 8 – 0

FC Zalau – Unirea Dej 0 – 5; 0 – 2

CFR Cluj – LPS Cluj 2 – 1; 9 – 1

Viitorul Zalau – U Cluj 0 – 6; 0 – 1

FC Silvania – Ardealul Cluj 0 – 4; 1 – 4

LPS Bistrita – Ariesul Turda 0 – 5; 0 – 1

Etapa a II-a, 20.09.2009:

FC Baia Mare – FC V. Mat. Baia Mare 0 – 3; 1 – 4

Unirea Dej – Gloria Bistrita 0 – 0; 2 – 0

LPS Cluj – FC Zalau 1 – 0; 2 – 0

U Cluj – CFR Cluj s-a amanat

Ardealul Cluj – Viitorul Zalau 9 – 0; 7 – 1

Ariesul Turda – FC Silvania 4 – 0; 2 – 3

Olimpia Satu Mare – LPS Bistrita 3 – 0; 3 – 0

Etapa a III-a, 27.09.2009:

FC Baia Mare – Olimpia Satu Mare

FC V. Mateianu Baia Mare – Unirea Dej

Gloria Bistrita – LPS Cluj

FC Zalau – U Cluj

CFR Cluj – Ardealul Cluj

Viitorul Zalau – Ariesul Turda

FC Silvania – LPS Bistrita

Etapa a IV-a, 04.10.2009:

Unirea Dej – FC Baia Mare

LPS Cluj – FC V. Mateianu Baia Mare

U Cluj – Gloria Bistrita

Ardealul Cluj – FC Zalau

Ariesul Turda – CFR Cluj

LPS Bistrita – Viitorul Zalau

Olimpia Satu Mare – FC Silvania

Etapa a V-a, 08.10.2009:

Unirea Dej – Olimpia Satu Mare

FC Baia Mare – LPS Cluj

FC V. Mateianu Baia Mare – U Cluj

Gloria Bistrita – Ardealul Cluj

FC Zalau – Ariesul Turda

CFR Cluj – LPS Bistrita

Viitorul Zalau – FC Silvania

Etapa a VI-a, 11.10.2009:

LPS Cluj – Unirea Dej

U Cluj – FC Baia Mare

Ardealul Cluj – FC V. Mateianu Baia Mare

Ariesul Turda – Gloria Bistrita

LPS Bistrita – FC Zalau

FC Silvania – CFR Cluj

Olimpia Satu Mare – Viitorul Zalau

Etapa a VII-a, 18.10.2009:

Olimpia Satu Mare – LPS Cluj

Unirea Dej – U Cluj

FC Baia Mare – Ardealul Cluj

FC V. Mateianu Baia Mare – Ariesul Turda

Gloria Bistrita – LPS Bistrita

FC Zalau – FC Silvania

CFR Cluj – Viitorul Zalau

Etapa a VIII-a, 25.10.2009:

U Cluj – LPS Cluj

Ardealul Cluj – Unirea Dej

Ariesul Turda – FC Baia Mare

LPS Bistrita – FC V. Mateianu Baia Mare

FC Silvania – Gloria Bistrita

Viitorul Zalau – FC Zalau

CFR Cluj – Olimpia Satu Mare

Etapa a IX-a, 01.11.2009:

Olimpia Satu Mare – U Cluj

LPS Cluj – Ardealul Cluj

Unirea Dej – Ariesul Turda

FC Baia Mare – LPS Bistrita

FC V. Mateianu Baia Mare – FC Silvania

Gloria Bistrita – Viitorul Zalau

FC Zalau – CFR Cluj

Etapa a X-a, 08.11.2009:

Ardealul Cluj – U Cluj

Ariesul Turda – LPS Cluj

LPS Bistrita – Unirea Dej

FC Silvania – FC Baia Mare

Viitorul Zalau – FC V. Mateianu Baia Mare

CFR Cluj – Gloria Bistrita

FC Zalau – Olimpia Satu Mare

Etapa a XI-a, 15.11.2009:

Olimpia Satu Mare – Ardealul Cluj

U Cluj – Ariesul Turda

LPS Cluj – LPS Bistrita

Unirea Dej – FC Silvania

FC Baia Mare – Viitorul Zalau

FC V. Mateianu Baia Mare – CFR Cluj

Gloria Bistrita – FC Zalau

Etapa a XII-a, 22.11.2009:

Ariesul Turda – Ardealul Cluj

LPS Bistrita – U Cluj

FC Silvania – LPS Cluj

Viitorul Zalau – Unirea Dej

CFR Cluj – FC Baia Mare

FC Zalau – FC V. Mateianu Baia Mare

Gloria Bistrita – Olimpia Satu Mare

Etapa a XIII-a, 29.11.2009:

Olimpia Satu Mare – Ariesul Turda

Ardealul Cluj – LPS Bistrita

U Cluj – FC Silvania

LPS Cluj – Viitorul Zalau

Unirea Dej – CFR Cluj

FC Baia Mare – FC Zalau

FC V. Mateianu Baia Mare – Gloria Bistrita

Comentarii

comments

Lasa un Raspuns »