Programul turului Seriei a II-a din Liga a II-a de fotbal, sezonul 2009 – 2010

Magazin Salajean 3 august 2009 0

Programul turului Seriei a II-a din Liga a II-a de fotbal, sezonul 2009 - 2010  Etapa I

sambata, 15 august

Libety Oradea – CSM Rm. Valcea _ : _

Fortuna Covaci – Dacia Mioveni _ : _

FC Silvania – Drobeta Turnu Severin _ : _

FC Arges – CS Tg. Mures _ : _

Minerul Lupeni – Ariesul Turda _ : _

CS Otopeni – Muresul Deva _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – U Cluj _ : _

FC Baia Mare – UTA Arad _ : _

FC Bihor – Jiul Petrosani _ :

Etapa a II-a

sambata, 22 august

CSM Rm. Valcea – Fortuna Covaci _ : _

Dacia Mioveni – FC Silvania _ : _

Drobeta Turnu Severin – FC Arges _ : _

CS Tg. Mures – CS Otopeni _ : _

Ariesul Turda – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

Muresul Deva – Minerul Lupeni _ : _

U Cluj – FC Baia Mare _ : _

UTA Arad – FC Bihor _ : _

Jiul Petrosani – Libety Oradea _ : _

Etapa a III-a

sambata, 29 august

Libety Oradea – UTA Arad _ : _

Fortuna Covaci – Jiul Petrosani _ : _

FC Silvania – CSM Rm. Valcea _ : _

Minerul Lupeni – CS Tg. Mures _ : _

CS Otopeni – FC Arges _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – Muresul Deva _ : _

FC Baia Mare – Ariesul Turda _ : _

FC Bihor – U Cluj _ : _

Dacia Mioveni – Drobeta Turnu Severin _ : _

Etapa a IV-a

sambata, 5 septembrie

FC Arges – Minerul Lupeni _ : _

CSM Rm. Valcea – Dacia Mioveni _ : _

Drobeta Turnu Severin – CS Otopeni _ : _

CS Tg Mures – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

Ariesul Turda – FC Bihor _ : _

Muresul Deva – FC Baia Mare _ : _

U Cluj – Libety Oradea _ : _

UTA Arad – Fortuna Covaci _ : _

Jiul Petrosani – FC Silvania _ : _

Etapa a V-a

sambata, 12 septembrie

Libety Oradea – Ariesul Turda _ : _

Fortuna Covaci – U Cluj _ : _

FC Silvania – UTA Arad _ : _

Minerul Lupeni – CS Otopeni _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – FC Arges _ : _

FC Baia Mare – CS Tg Mures _ : _

FC Bihor – Muresul Deva _ : _

CSM Rm. Valcea – Drobeta Turnu Severin _ : _

Dacia Mioveni – Jiul Petrosani _ : _

Etapa a VI-a

sambata, 19 septembrie

FC Arges – FC Baia Mare _ : _

CS Otopeni – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

Drobeta Turnu Severin – Minerul Lupeni _ : _

CS Tg. Mures – FC Bihor _ : _

Ariesul Turda – Fortuna Covaci _ : _

Muresul Deva – Libety Oradea _ : _

U Cluj – FC Silvania _ : _

UTA Arad – Dacia Mioveni _ : _

Jiul Petrosani – CSM Rm. Valcea _ : _

Etapa a VII-a

sambata, 26 septembrie

Libety Oradea – CS Tg Mures _ : _

Fortuna Covaci – Muresul Deva _ : _

FC Silvania – Ariesul Turda _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – Minerul Lupeni _ : _

FC Baia Mare – CS Otopeni _ : _

FC Bihor – FC Arges _ : _

CSM Rm. Valcea – UTA Arad _ : _

Dacia Mioveni – U Cluj _ : _

Jiul Petrosani – Drobeta Turnu Severin _ : _

Etapa a VIII-a

sambata, 3 octombrie

FC Arges – Libety Oradea _ : _

Minerul Lupeni – FC Baia Mare _ : _

CS Otopeni – FC Bihor _ : _

Drobeta Tn. Severin – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

CS Tg Mures – Fortuna Covaci _ : _

Ariesul Turda – Dacia Mioveni _ : _

Muresul Deva – FC Silvania _ : _

U Cluj – CSM Rm. Valcea _ : _

UTA Arad – Jiul Petrosani _ : _

Etapa a IX-a

sambata, 10 octombrie

Libety Oradea – CS Otopeni _ : _

Fortuna Covaci – FC Arges _ : _

FC Silvania – CS Tg Mures _ : _

FC Baia Mare – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

FC Bihor – Minerul Lupeni _ : _

CSM Rm. Valcea – Ariesul Turda _ : _

Dacia Mioveni – Muresul Deva _ : _

UTA Arad – Drobeta Turnu Severin _ : _

Jiul Petrosani – U Cluj _ : _

Etapa a X-a

sambata, 17 octombrie

FC Arges – FC Silvania _ : _

Minerul Lupeni – Libety Oradea _ : _

CS Otopeni – Fortuna Covaci _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – Bihor Oradea _ : _

Drobeta Turnu Severin – FC Baia Mare _ : _

CS Tg Mures – Dacia Mioveni _ : _

Ariesul Turda – Jiul Petrosani _ : _

Muresul Deva – CSM Rm. Valcea _ : _

U Cluj – UTA Arad _ : _

Etapa a XI-a

sambata, 24 octombrie

Libety Oradea – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

Fortuna Covaci – Minerul Lupeni _ : _

FC Silvania – CS Otopeni _ : _

FC Bihor – FC Baia Mare _ : _

CSM Rm. Valcea – CS Tg Mures _ : _

Dacia Mioveni – FC Arges _ : _

U Cluj – Drobeta Turnu Severin _ : _

UTA Arad – Ariesul Turda _ : _

Jiul Petrosani – Muresul Deva _ : _

Etapa a XII-a

sambata, 31 octombrie

FC Arges – CSM Rm. Valcea _ : _

Minerul Lupeni – FC Silvania _ : _

CS Otopeni – Dacia Mioveni _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – Fortuna Covaci _ : _

FC Baia Mare – Libety Oradea _ : _

Drobeta Turnu Severin – FC Bihor _ : _

CS Tg Mures – Jiul Petrosani _ : _

Ariesul Turda – U Cluj _ : _

Muresul Deva – UTA Arad _ : _

Etapa a XIII-a

sambata, 7 noiembrie

Libety Oradea – FC Bihor _ : _

Fortuna Covaci – FC Baia Mare _ : _

FC Silvania – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

CSM Rm. Valcea – CS Otopeni _ : _

Dacia Mioveni – Minerul Lupeni _ : _

Ariesul Turda – Drobeta Turnu Severin _ : _

U Cluj – Muresul Deva _ : _

UTA Arad – CS Tg. Mures _ : _

Jiul Petrosani – FC Arges _ : _

Etapa a XIV-a

sambata, 14 noiembrie

Libety Oradea – Drobeta Turnu Severin _ : _

FC Arges – UTA Arad _ : _

Minerul Lupeni – CSM Rm. Valcea _ : _

CS Otopeni – Jiul Petrosani _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – Dacia Mioveni _ : _

FC Baia Mare – FC Silvania _ : _

FC Bihor – Fortuna Covaci _ : _

CS Tg. Mures – U Cluj _ : _

Muresul Deva – Ariesul Turda _ : _

Etapa a XV-a

sambata, 21 noiembrie

Fortuna Covaci – Libety Oradea _ : _

FC Silvania – FC Bihor _ : _

CSM Rm. Valcea – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

Dacia Mioveni – FC Baia Mare _ : _

Drobeta Turnu Severin – Muresul Deva _ : _

Ariesul Turda – CS Tg. Mures _ : _

U Cluj – FC Arges _ : _

UTA Arad – CS Otopeni _ : _

Jiul Petrosani – Minerul Lupeni _ : _

Etapa a XVI-a

sambata, 28 noiembrie

Libety Oradea – FC Silvania _ : _

Fortuna Covaci – Drobeta Turnu Severin _ : _

FC Arges – Ariesul Turda _ : _

Minerul Lupeni – UTA Arad _ : _

CS Otopeni – U Cluj _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – Jiul Petrosani _ : _

FC Baia Mare – CSM Rm. Valcea _ : _

FC Bihor – Dacia Mioveni _ : _

CS Tg. Mures – Muresul Deva _ : _

Etapa a XVII-a

sambata, 5 decembrie

FC Silvania – Fortuna Covaci _ : _

CSM Rm. Valcea – FC Bihor _ : _

Dacia Mioveni – Libety Oradea _ : _

Drobeta Turnu Severin – CS Tg. Mures _ : _

Ariesul Turda – CS Otopeni _ : _

Muresul Deva – FC Arges _ : _

U Cluj – Minerul Lupeni _ : _

UTA Arad – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

Jiul Petrosani – FC Baia Mare _ : _

Comentarii

comments

Lasa un Raspuns »