Programul turului Diviziei A1 la volei

Magazin Salajean 9 iulie 2008 0

Programul turului Diviziei A1 la voleiNoua editie de campionat va debuta in 27 septembrie, turul urmand sa se incheie in 6 decembrie.

Ultima etapa din sezonul regulat se va disputa in 14 martie.

Etapa a I-a:

Unirea Dej – Remat Zalau

Dinamo Bucuresti – U Cluj

Tomis Constanta – Rapid Bucuresti

VCM Piatra Neamt – Stiinta Bacau

Explorari Baia Mare – Steaua Bucuresti

VCM Ramnicu Sarat – Constam Buzau

Etapa a II-a:

VM Remat Zalau – Constam Buzau

Steaua Bucuresti – VCM Ramnicu Sarat

Stiinta Bacau – Explorari Baia Mare

Rapid Bucuresti – VCM Piatra Neamt

U Cluj – Tomis Constanta

Unirea Dej – Dinamo Bucuresti

Etapa a III-a:

Dinamo Bucuresti – VM Remat Zalau

Tomis Constanta – Unirea Dej

VCM Piatra Neamt – U Cluj

Explorari Baia Mare – Rapid Bucuresti

VCM Ramnicu Sarat – Stiinta Bacau

Constam Buzau – Steaua Bucuresti

Etapa a IV-a:

VM Remat Zalau – Steaua Bucuresti

Stiinta Bacau – Constam Buzau

Rapid Bucuresti – VCM Ramnicu Sarat

U Cluj – Explorari Baia Mare

Unirea Dej – VCM Piatra Neamt

Dinamo Bucuresti – Tomis Constanta

Etapa a V-a:

Tomis Constanta – VM Remat Zalau

VCM Piatra Neamt – Dinamo Bucuresti

Explorari Baia Mare – Unirea Dej

VCM Ramnicu Sarat – U Cluj

Constam Buzau – Rapid Bucuresti

Steaua Bucuresti – Stiinta Bacau

Etapa a VI-a:

VM Remat Zalau – Stiinta Bacau

Rapid Bucuresti – Steaua Bucuresti

U Cluj – Constam Buzau

Unirea Dej – VCM Ramnicu Sarat

Dinamo Bucuresti – Explorari Baia Mare

Tomis Constanta – VCM Piatra Neamt

Etapa a VII-a:

VCM Piatra Neamt – VM Remat Zalau

Explorari Baia Mare – Tomis Constanta

VCM Ramnicu Sarat – Dinamo Bucuresti

Constam Buzau – Unirea Dej

Steaua Bucuresti – U Cluj

Stiinta Bacau – Rapid Bucuresti

Etapa a VIII-a:

VM Remat Zalau – Rapid Bucuresti

U Cluj – Stiinta Bacau

Unirea Dej – Steaua Bucuresti

Dinamo Bucuresti – Constam Buzau

Tomis Constanta – VCM Ramnicu Sarat

VCM Piatra Neamt – Explorari Baia Mare

Etapa a IX-a:

Explorari Baia Mare – Remat Zalau

VCM Ramnicu Sarat – VCM Piatra Neamt

Constam Buzau – Tomis Constanta

Steaua Bucuresti – Dinamo Bucuresti

Stiinta Bacau – Unirea Dej

Rapid Bucuresti – U Cluj

Etapa X-a:

VM Remat Zalau – U Cluj

Unirea Dej – Rapid Bucuresti

Dinamo Bucuresti – Stiinta Bacau

Tomis Constanta – Steaua Bucuresti

VCM Piatra Neamt – Constam Buzau

Explorari Baia Mare – VCM Ramnicu Sarat

Etapa a XI-a:

VCM Ramnicu Sarat – VM Remat Zalau

Constam Buzau – Explorari Baia Mare

Steaua Bucuresti – VCM Piatra Neamt

Stiinta Bacau – Tomis Constanta

Rapid Bucuresti – Dinamo Bucuresti

U Cluj – Unirea Dej

Comentarii

comments

Lasa un Raspuns »