Programul returului Seriei a VI-a din Liga a III-a de fotbal

Magazin Salajean 4 martie 2010 0

Programul returului Seriei a VI-a din Liga a III-a de fotbal

Etapa a XVIII-a, 26 februarie 2010:

SESO Campia Turzii – Luceafarul Oradea 2 – 1

CS Marmatia – FC Cisnadie 1 – 2

Sanatatea Cluj – FC Zlatna 6 – 2

Unirea Dej – Avantul Reghin 1 – 0

Bihorul Beius – Vointa Livezile 1 – 2

Unirea Ungheni – Vointa Sibiu 2 – 2

Gloria Bistrita II – AFC Od.Secuiesc 1 – 2

Gaz Metan II Medias – FC Zalau 1 – 0

CSM Sebes – Turul Micula va avea loc in 9 martie

Etapa a XIX-a, 5 martie 2010:

FC Cisnadie – SESO Campia Turzii

CS Zlatna – CS Marmatia

Avantul Reghin – Sanatatea Cluj

Vointa Sibiu – Unirea Dej

AFC Od.Secuiesc – Bihorul Beius

Vointa Livezile – Unirea Ungheni

Turul Micula – Gloria Bistrita II

FC Zalau – CSM Sebes

Luceafarul Oradea – Gaz Metan II Medias

Etapa a XX-a, 12 martie 2010:

CSM Sebes – Luceafarul Oradea

Gaz Metan II Medias – FC Cisnadie

SESO Campia Turzii – CS Zlatna

Unirea Dej – Vointa Livezile

Avantul Reghin – Vointa Sibiu

Unirea Ungheni – AFC Od.Secuiesc

Bihorul Beius – Turul Micula 2000

Gloria Bistrita II – FC Zalau

Sanatatea Cluj – CS Marmatia

Etapa a XXI-a, 19 martie 2010:

Vointa Livezile – Avantul Reghin

CS Marmatia – SESO Campia Turzii

Vointa Sibiu – Sanatatea Cluj

AFC Od.Secuiesc – Unirea Dej

FC Zalau – Bihorul Beius

Turul Micula – Unirea Ungheni

Luceafarul Oradea – Gloria Bistrita II

FC Cisnadie – CSM Sebes

CS Zlatna – SC Gaz Metan II Medias

Etapa a XXII-a, 26 martie 2010:

Bihorul Beius – Luceafarul Oradea

Gloria Bistrita II – FC Cisnadie

CSM Sebes – CS Zlatna

Vointa Sibiu – Vointa Livezile

Avantul Reghin – AFC Od.Secuiesc

Unirea Dej – Turul Micula

Unirea Ungheni – FC Zalau

Sanatatea Cluj – SESO Campia Turzii

Gaz Metan II Medias – CS Marmatia

Etapa a XXIII-a, 2 aprilie 2010:

Turul Micula 2000 – Avantul Reghin

AFC Od.Secuiesc- Vointa Sibiu

Vointa Livezile – Sanatatea Cluj

FC Zalau – Unirea Dej

FC Cisnadie – Bihorul Beius

Luceafarul Oradea – Unirea Ungheni

CS Zlatna – Gloria Bistrita II

CS Marmatia – CSM Sebes

SESO Campia Turzii – Gaz Metan II

Etapa a XXIV-a, 9 aprilie 2010:

Unirea Dej – Luceafarul Oradea

Unirea Ungheni

Comentarii

comments

Lasa un Raspuns »