Programul returului Seriei a II-a din Liga a II-a de fotbal

Magazin Salajean 25 februarie 2010 0

Programul returului Seriei a II-a din Liga a II-a de fotbal

Etapa a XVIII-a, 27 februarie 2010:

Dacia Mioveni – Fortuna Covaci _ : _

Drobeta Tn. Severin – FC Silvania _ : _

CS Tg. Mures – FC Arges _ : _

Ariesul Turda – Minerul Lupeni _ : _

Muresul Deva – CS Otopeni _ : _

U Cluj – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

UTA Arad – FC Baia Mare _ : _

Jiul Petrosani – FC Bihor _ : _

CSM Rm. Valcea va sta

Etapa a XIX-a, 6 martie 2010:

Fortuna Covaci – CSM Rm. Valcea _ : _

FC Silvania – Dacia Mioveni _ : _

FC Arges – Drobeta Tn. Severin _ : _

CS Otopeni – CS Tg. Mures _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – Ariesul Turda _ : _

Minerul Lupeni – Muresul Deva _ : _

FC Baia Mare – U Cluj _ : _

FC Bihor – UTA Arad _ : _

Jiul Petrosani va sta

Etapa a XX-a, 13 martie 2010:

Jiul Petrosani – Fortuna Covaci _ : _

CSM Rm. Valcea – FC Silvania _ : _

CS Tg. Mures – Minerul Lupeni _ : _

FC Arges – CS Otopeni _ : _

Muresul Deva – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

Ariesul Turda – FC Baia Mare _ : _

U Cluj – FC Bihor _ : _

Drobeta Tn. Severin – Dacia Mioveni _ : _

UTA Arad va sta

Etapa a XXI-a, 20 martie 2010:

Minerul Lupeni – FC Arges _ : _

Dacia Mioveni – CSM Rm. Valcea _ : _

CS Otopeni – Drobeta Tn. Severin _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – CS Tg. Mures _ : _

FC Bihor – Ariesul Turda _ : _

FC Baia Mare – Muresul Deva _ : _

Fortuna Covaci – UTA Arad _ : _

FC Silvania – Jiul Petrosani _ : _

U Cluj va sta

Etapa a XXII-a, 27 martie 2010:

U Cluj – Fortuna Covaci _ : _

UTA Arad – FC Silvania _ : _

CS Otopeni – Minerul Lupeni _ : _

FC Arges – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

CS Tg. Mures – FC Baia Mare _ : _

Muresul Deva – FC Bihor _ : _

Drobeta Tn. Severin – CSM Rm. Valcea _ : _

Jiul Petrosani – Dacia Mioveni _ : _

Ariesul Turda va sta

Etapa a XXIII-a, 3 aprilie 2010:

FC Baia Mare – FC Arges _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – CS Otopeni _ : _

Minerul Lupeni – Drobeta Tn. Severin _ : _

FC Bihor – CS Tg. Mures _ : _

Fortuna Covaci – Ariesul Turda _ : _

FC Silvania – U Cluj _ : _

Dacia Mioveni – UTA Arad _ : _

CSM Rm. Valcea – Jiul Petrosani _ : _

Muresul Deva va sta

Etapa a XXIV-a, 10 aprilie 2010:

Muresul Deva – Fortuna Covaci _ : _

Ariesul Turda – FC Silvania _ : _

Minerul Lupeni – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

CS Otopeni – FC Baia Mare _ : _

FC Arges – FC Bihor _ : _

UTA Arad – CSM Rm. Valcea _ : _

U Cluj – Dacia Mioveni _ : _

Drobeta Tn. Severin – Jiul Petrosani _ : _

CS Tg. Mures va sta

Etapa a XXV-a, 17 aprilie 2010:

FC Baia Mare – Minerul Lupeni _ : _

FC Bihor – CS Otopeni _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – Drobeta Tn. Severin _ : _

Fortuna Covaci – CS Tg. Mures _ : _

Dacia Mioveni – Ariesul Turda _ : _

FC Silvania – Muresul Deva _ : _

CSM Rm. Valcea – U Cluj _ : _

Jiul Petrosani – UTA Arad _ : _

FC Arges va sta

Etapa a XXVI-a, 24 aprilie 2010:

FC Arges – Fortuna Covaci _ : _

CS Tg. Mures – FC Silvania _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – FC Baia Mare _ : _

Minerul Lupeni – FC Bihor _ : _

Ariesul Turda – CSM Rm. Valcea _ : _

Muresul Deva – Dacia Mioveni _ : _

Drobeta Tn. Severin – UTA Arad _ : _

U Cluj – Jiul Petrosani _ : _

CS Otopeni va sta

Etapa a XXVII-a, 1 mai 2010:

FC Silvania – FC Arges _ : _

Fortuna Covaci – CS Otopeni _ : _

FC Bihor – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

FC Baia Mare – Drobeta Tn. Severin _ : _

Dacia Mioveni – CS Tg. Mures _ : _

Jiul Petrosani – Ariesul Turda _ : _

CSM Rm. Valcea – Muresul Deva _ : _

UTA Arad – U Cluj _ : _

Minerul Lupeni va sta

Etapa a XXVIII-a, 5 mai 2010:

Minerul Lupeni – Fortuna Covaci _ : _

CS Otopeni – FC Silvania _ : _

FC Baia Mare – FC Bihor _ : _

CS Tg. Mures – CSM Rm. Valcea _ : _

FC Arges – Dacia Mioveni _ : _

Drobeta Tn. Severin – U Cluj _ : _

Ariesul Turda – UTA Arad _ : _

Muresul Deva – Jiul Petrosani _ : _

Gaz Metan CFR Craiova va sta

Etapa a XXIX-a, 8 mai 2010:

CSM Rm. Valcea – FC Arges _ : _

FC Silvania – Minerul Lupeni _ : _

Dacia Mioveni – CS Otopeni _ : _

Fortuna Covaci – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

FC Bihor – Drobeta Tn. Severin _ : _

Jiul Petrosani – CS Tg. Mures _ : _

U Cluj – Ariesul Turda _ : _

UTA Arad – Muresul Deva _ : _

FC Baia Mare va sta

Etapa a XXX-a, 15 mai 2010:

FC Baia Mare – Fortuna Covaci _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – FC Silvania _ : _

CS Otopeni – CSM Rm. Valcea _ : _

Minerul Lupeni – Dacia Mioveni _ : _

Drobeta Tn. Severin – Ariesul Turda _ : _

Muresul Deva – U Cluj _ : _

CS Tg. Mures – UTA Arad _ : _

FC Arges – Jiul Petrosani _ : _

FC Bihor va sta

Etapa a XXXI-a, 22 mai 2010:

UTA Arad – FC Arges _ : _

CSM Rm. Valcea – Minerul Lupeni _ : _

Jiul Petrosani – CS Otopeni _ : _

Dacia Mioveni – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

FC Silvania – FC Baia Mare _ : _

FC Bihor – Fortuna Covaci _ : _

U Cluj – CS Tg. Mures _ : _

Ariesul Turda – Muresul Deva _ : _

Drobeta Tn. Severin va sta

Etapa a XXXII-a, 29 mai 2010:

FC Bihor – FC Silvania _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – CSM Rm. Valcea _ : _

FC Baia Mare – Dacia Mioveni _ : _

Muresul Deva – Drobeta Tn. Severin _ : _

CS Tg. Mures – Ariesul Turda _ : _

FC Arges – U Cluj _ : _

CS Otopeni – UTA Arad _ : _

Minerul Lupeni – Jiul Petrosani _ : _

Fortuna Covaci va sta

Etapa a XXXIII-a, 5 iunie 2010:

Drobeta Tn. Severin – Fortuna Covaci _ : _

Ariesul turda – FC Arges _ : _

UTA Arad – Minerul Lupeni _ : _

U Cluj – CS Otopeni _ : _

Jiul Petrosani – Gaz Metan CFR Craiova _ : _

CSM Rm. Valcea – FC Baia Mare _ : _

Dacia Mioveni – FC Bihor _ : _

Muresul Deva – CS Tg. Mures _ : _

FC Silvania va sta

Etapa a XXXIV-a, 12 iunie 2010:

Fortuna Covaci – FC Silvania _ : _

FC Bihor – CSM Rm. Valcea _ : _

CS Tg. Mures – Drobeta Tn. Severin _ : _

CS Otopeni – Ariesul Turda _ : _

FC Arges – Muresul Deva _ : _

Minerul Lupeni – U Cluj _ : _

Gaz Metan CFR Craiova – UTA Arad _ : _

FC Baia Mare – Jiul Petrosani _ : _

Dacia Mioveni va sta

Comentarii

comments

Lasa un Raspuns »