Programul returului Ligii a IV-a Salaj, 2011-2012

Magazin Salajean 29 martie 2012 0

Programul returului Ligii a IV-a Salaj, 2011-2012Etapa I, 25 martie

Inter Cizer – CS Barcau Nusfalau 1 – 2

AS Venus Maeriste – AS Chiesd 3 – 1

Rapid Jibou – Flacara Halmasd 2 – 3

Mesesul Treznea – Cetatea Almasu 2 – 0

Dumbrava Galgau – B. Ileanda 10 – 0

S. Cehu Silvaniei – Gloria Bobota 0 – 1

Etapa a II-a, 1 aprilie

Cetatea Almasu – Inter Cizer

CS Barcau Nusfalau – Rapid Jibou

Flacara Halmasd – Mesesul Treznea

AS Chiesd – Silvania Cehu Silvaniei

Gloria Bobota – Dumbrava Galgau

Benfica Ileanda – AS Venus Maeriste

Etapa a III-a, 8 aprilie

AS Venus Maeriste – CS Barcau Nusfalau

Inter Cizer – Silvania Cehu Silvaniei

Cetatea Almasu – Benfica Ileanda

Dumbrava Galgau – Flacara Halmasd

Rapid Jibou – Mesesul Treznea

AS Chiesd – Gloria Bobota

Etapa a IV-a, 22 aprilie

Mesesul Treznea – Gloria Bobota

Rapid Jibou – Dumbrava Galgau

Flacara Halmasd – AS Chiesd

AS Venus Maeriste – Cetatea Almasu

Silvania Cehu Silvaniei – CS Barcau Nusfalau

Benfica Ileanda – Inter Cizer

Etapa a V-a, 29 aprilie

Cetatea Almasu – Rapid Jibou

Gloria Bobota – AS Venus Maeriste

Benfica Ileanda – Silvania Cehu Silvaniei

Inter Cizer – Flacara Halmasd

Mesesul Treznea – Dumbrava Galgau

CS Barcau Nusfalau – AS Chiesd

Etapa a VI-a, 6 mai

CS Barcau Nusfalau – Benfica Ileanda

Dumbrava Galgau – Cetatea Almasu

Inter Cizer – Rapid Jibou

AS Chiesd – Mesesul Treznea

AS Venus Maeriste – Silvania Cehu Silvaniei

Gloria Bobota – Flacara Halmasd

Etapa a VII-a, 13 mai

AS Chiesd – Inter Cizer

Rapid Jibou – AS Venus Maeriste

Silvania Cehu Silvaniei – Dumbrava Galgau

Cetatea Almasu – Gloria Bobota

Flacara Halmasd – Benfica Ileanda

Mesesul Treznea – CS Barcau Nusfalau

Etapa a VIII-a, 20 mai

Dumbrava Galgau – AS Venus Maeriste

CS Barcau Nusfalau – Flacara Halmasd

Inter Cizer – Gloria Bobota

Benfica Ileanda – Mesesul Treznea

Silvania Cehu Silvaniei – Rapid Jibou

Cetatea Almasu – AS Chiesd

Etapa a IX-a, 27 mai

Mesesul Treznea – Silvania Cehu Silvaniei

Rapid Jibou – Benfica Ileanda

Flacara Halmasd – Cetatea Almasu

Gloria Bobota – CS Barcau Nusfalau

Dumbrava Galgau – AS Chiesd

Inter Cizer – AS Venus Maeriste

Etapa a X-a, 3 iunie

Silvania Cehu Silvaniei – Flacara Halmasd

AS Venus Maeriste – Mesesul Treznea

Inter Cizer – Dumbrava Galgau

Gloria Bobota – Rapid Jibou

CS Barcau Nusfalau – Cetatea Almasu

AS Chiesd – Benfica Ileanda

Etapa a XI-a, 10 iunie

Dumbrava Galgau – CS Barcau Nusfalau

Cetatea Almasu – Silvania Cehu Silvaniei

Mesesul Treznea – Inter Cizer

Rapid Jibou – AS Chiesd

Benfica Ileanda – Gloria Bobota

Flacara Halmasd – AS Venus Maeriste

Comentarii

comments

Lasa un Raspuns »