Programul returului Ligii a III-a de fotbal, Seria a VI-a

Magazin Salajean 15 martie 2012 0

Programul returului Ligii a III-a de fotbal, Seria a VI-aEtapa XVI-a, 16 martie 2012:

Sanatatea Cluj – CFR II Cluj

Unirea Tarlungeni – Gloria II Bistrita

FCM Avantul Reghin – FC Unirea Dej

CS Zlatna – Unirea Ungheni

U II Cluj – ASC Corona Brasov

Seso Campia Turzii – Unirea Floresti

FCM II Targu Mures – Olimpia Satu Mare

FC Zalau – Vointa Livezile

Etapa a XVII-a, 23 martie 2012:

Gloria II Bistrita – Avantul Reghin

Unirea Dej – CS Zlatna

Unirea Ungheni – Sanatatea Cluj

CFR II Cluj – U II Cluj

Corona Brasov – Seso Campia Turzii

Unirea Floresti – FCM II Targu Mures

Olimpia Satu Mare – FC Zalau

Vointa Livezile – Unirea Tarlungeni

Etapa a XVIII-a, 30 martie 2012:

Unirea Tarlungeni – Avantul Reghin

CS Zlatna – Gloria II Bistrita

Sanatatea Cluj – Unirea Dej

U II Cluj – Unirea Tarlungeni

Seso Campia Turzii – CFR II Cluj

FCM II Targu Mures – Corona Brasov

FC Zalau – Unirea Floresti

Vointa Livezile – Olimpia Satu Mare

Etapa a XIX-a, 3 aprilie 2012:

Avantul Reghin – CS Zlatna

Gloria II Bistrita – Sanatatea Cluj

Unirea Dej – U II Cluj

Unirea Ungheni – Seso Campia Turzii

CFR II Cluj – FCM II Tg. Mures

Corona Brasov – FC Zalau

Unirea Floresti – Vointa Livezile

Olimpia Satu Mare – Unirea Tarlungeni

Etapa a XX-a, 6 aprilie 2012:

Unirea Tarlungeni – CS Zlatna

Sanatatea Cluj – Avantul Reghin

U II Cluj – Gloria II Bistrita

Seso Campia Turzii – Unirea Dej

FCM Tg. Mures – Unirea Ungheni

FC Zalau – CFR Cluj

Vointa Livezile – Corona Brasov

Olimpia Satu Mare – Unirea Floresti

Etapa a XXI-a, 13 aprilie 2012:

CS Zlatna – Sanatatea Cluj

Avantul Reghin – U II Cluj

Gloria II Bistrita – Seso Campia Turzii

FC Unirea Dej – FCM II Tg. Mures

Unirea Ungheni – FC Zalau

CFR II Cluj – Vointa Livezile

Corona Brasov – Olimpia Satu Mare

Unirea Floresti – Unirea Tarlungeni

Etapa a XXII-a, 20 aprilie 2012:

Unirea Tarlungeni – Sanatatea Cluj

U II Cluj – CS Zlatna

Seso Campia Turzii – Avantul Reghin

FCM II Tg. Mures – Gloria II Bistrita

FC Zalau – Unirea Dej

Vointa Livezile – Unirea Ungheni

Olimpia Satu Mare – CFR II Cluj

Unirea Floresti – Corona Brasov

Etapa a XXIII-a, 24 parilie 2012:

Sanatatea Cluj – U II Cluj

CS Zlatna – Seso Campia Turzii

Avantul Reghin – FCM II Tg. Mures

Gloria II Bistrita – FC Zalau

Unirea Dej – Vointa Livezile

Unirea Ungheni – Olimpia Satu Mare

CFR II Cluj – Unirea Floresti

Corona Brasov – Unirea Tarlungeni

Etapa a XXIV-a, 27 aprilie 2012:

U II Cluj – Unirea Tarlungeni

Seso Campia Turzii – Sanatatea Cluj

FCM II Tg. Mures – CS Zlatna

FC Zalau – Avantul Reghin

CS Vointa Livezile – Gloria II Bistrita

Olimpia Satu Mare – Unirea Dej

Unirea Floresti – Unirea Ungheni

Corona Brasov – CFR II Cluj

Etapa a XXV-a, 4 mai 2012:

U II Cluj – Seso Campia Turzii

Sanatatea Cluj – FCM II Tg. Mures

CS Zlatna – FC Zalau

Avantul Reghin – Vointa Livezile

Gloria II Bistrita – Olimpia Satu Mare

Unirea Dej – Unirea Floresti

Unirea Ungheni – Corona Brasov

Unirea Tarlungeni – CFR II Cluj

Etapa a XXVI-a, 11 mai 2012:

Seso Campia Turzii – Unirea Tarlungeni

FCM II Tg. Mures – U II Cluj

FC Zalau – Sanatatea Cluj

Vointa Livezile – CS Zlatna

Olimpia Satu Mare – Avantul Reghin

Unirea Floresti – Gloria II Bistrita

Corona Brasov – Unirea Dej

CFR II Cluj – Unirea Ungheni

Etapa a XXVII-a, 15 mai 2012:

Seso Campia Turzii – FCM II Tg. Mures

U II Cluj – FC Zalau

Sanatatea Cluj – Vointa Livezile

CS Zlatna – Olimpia Satu Mare

Avantul Reghin – Unirea Floresti

Gloria II Bistrita – Corona Brasov

Unirea Dej – CFR II Cluj

Unirea Tarlungeni – Unirea Ungheni

Etapa a XXVIII-a, 18 mai 2012:

FCM II Tg. Mures – Unirea Tarlungeni

FC Zalau – Seso Campia Turzii

Vointa Livezile – U II Cluj

Olimpia Satu Mare – Sanatatea Cluj

Unirea Floresti – CS Zlatna

Corona Brasov – Avantul Reghin

CFR II Cluj – Gloria II Bistrita

Unirea Ungheni – Unirea Dej

M

Etapa a XXIX-a, 25 mai 2012:

FCM II Tg. Mures – FC Zalau

Seso Campia Turzii – Vointa Livezile

U II Cluj – Olimpia Satu Mare

Sanatatea Cluj – Unirea Floresti

CS Zlatna – Corona Brasov

Avantul Reghin – CFR II Cluj

Gloria II Bistrita – Unirea Ungheni

Unirea Tarlungeni – Unirea Dej

Etapa a XXX-a, 1 iunie 2012:

FC Zalau – Unirea Tarlungeni

Vointa Livezile – FCM II Tg. Mures

Olimpia Satu Mare – Seso Campia Turzii

Unirea Floresti – U II Cluj

Corona Brasov – Sanatatea Cluj

CFR II Cluj – CS Zlatna

Unirea Ungheni – Avantul Reghin

Unirea Dej – Gloria II Bistrita

Comentarii

comments

Lasa un Raspuns »