Liga a III-a, Seria a VI-a – program retur –

Magazin Salajean 12 februarie 2009 0

Liga a III-a, Seria a VI-a - program retur -Etapa a XVIII-a, 27.02.2009, ora 14:

Marmatia Sighet – CSM Sebes

Inter Fagaras – Gloria II Bistrita

Unirea Ungheni – CFR II Cluj

Sanatatea Cluj – FC Zalau

FC Cisnadie – Avantul Reghin

Bihorul Beius – Liberty II Oradea

FC Bihor II – FC Baia Mare

Gaz Metan Tg. Mures – CS Seso Iara

Unirea Dej – FC Silvania

Etapa a XIX-a, 06.03.2009, ora 15:

Gloria II Bistrita – Marmatia Sighet

CFR II Cluj – Inter Fagaras

FC Zalau – Unirea Ungheni

Liberty II Oradea – Sanatatea Cluj

FC Baia Mare – FC Cisnadie

Avantul Reghin – Bihorul Beius

CS Seso Iara – FC Bihor II Oradea

FC Silvania – Gaz Metan Tg. Mures

CSM Sebes – Unirea Dej

Etapa a XX-a, 13.03.2009, ora 15:

Gaz Metan Tg. Mures – CSM Sebes

Unirea Dej – Gloria II Bistrita

Marmatia Sighet – CFR II Cluj

Sanatatea Cluj – Avantul Reghin

FC Zalau – Liberty II Oradea

Bihorul Beius – FC Baia Mare

FC Cisnadie – FC Seso Iara

FC Bihor II – FC Silvania

Unirea Ungheni – Inter Fagaras

Etapa a XXI-a, 20.03.2009, ora 15:

Avantul Reghin – FC Zalau

Inter Fagaras – Marmatia Sighet

Liberty II Oradea – Unirea Ungheni

FC Baia Mare – Sanatatea Cluj

FC Silvania – FC Cisnadie

FC Seso Iara – Bihorul Beius

CSM Sebes – FC Bihor II

Gloria II Bistrita – Gaz Metan Tg. Mures

CFR II Cluj – Unirea Dej

Etapa a XXII-a, 27.03.2009, ora 15:

Sanatatea Cluj – FC Seso Iara

Bihorul Beius – FC Silvania

Unirea Ungheni – Marmatia Sighet

Unirea Dej – Inter Fagaras

FC Cisnadie – CSM Sebes

FC Bihor II – Gloria II Bistrita

Gaz Metan Tg. Mures – CFR II Cluj

Liberty II Oradea – Avantul Reghin

FC Zalau – FC Baia Mare

Etapa a XXIII-a, 04.04.2009, ora 17:

FC Seso Iara – FC Zalau

FC Baia Mare – Liberty II Oradea

Avantul Reghin – Unirea Ungheni

FC Silvania – Sanatatea Cluj

Gloria II Bistrita – FC Cisnadie

CSM Sebes – Bihorul Beius

CFR II Cluj – FC Bihor II

Inter Fagaras – Gaz Metan Tg. Mures

Marmatia Sighet – Unirea Dej

Etapa a XXIV-a, 07.04.2009, ora 17:

Sanatatea Cluj – CSM Sebes

Bihorul Beius – Gloria II Bistrita

FC Cisnadie – CFR II Cluj

Avantul Reghin – FC Baia Mare

Liberty II Oradea – FC Seso Iara

FC Zalau – FC Silvania

Gaz Metan Tg. Mures – Marmatia Sighet

FC Bihor II – Inter Fagaras

Unirea Ungheni – Unirea Dej

Etapa a XXV-a, 10.04.2009, ora 17:

CSM Sebes – FC Zalau

FC Seso Iara – Avantul Reghin

FC Silvania – Liberty II Oradea

FC Baia Mare – Unirea Ungheni

Gloria II Bistrita – Sanatatea Cluj

Inter Fagaras – FC Cisnadie

CFR II Cluj – Bihorul Beius

Marmatia Sighet – FC Bihor II

Unirea Dej – Gaz Metan Tg. Mures

Etapa a XXVI-a, 17.04.2009, ora 17:

Liberty II Oradea – CSM Sebes

FC Zalau – Gloria II Bistrita

Sanatatea Cluj – CFR II Cluj

FC Baia Mare – FC Seso Iara

Avantul Reghin – FC Silvania

FC Cisnadie – Marmatia Sighet

Bihorul Beius – Inter Fagaras

Unirea Ungheni – Gaz Metan Tg. Mures

FC Bihor II – Unirea Dej

Etapa a XXVII-a, 24.04.2009, ora 17:

CFR II Cluj – FC Zalau

CSM Sebes – Avantul Reghin

Gloria Bistrita – Liberty II Oradea

FC Silvania – FC Baia Mare

CS Seso Iara – Unirea Ungheni

Inter Fagaras – Sanatatea Cluj

Unirea Dej – FC Cisnadie

Marmatia Sighet – Bihorul Beius

Gaz Metan Tg. Mures – FC Bihor II

Etapa a XXVIII-a, 01.05.2009, ora 18:

FC Baia Mare – CSM Sebes

Avantul Reghin – Gloria II Bistrita

Liberty II Oradea – CFR II Cluj

CS Seso Iara – FC Silvania

Sanatatea Cluj – Marmatia Sighet

FC Zalau – Inter Fagaras

Unirea Ungheni – FC Bihor II

FC Cisnadie – Gaz Metan Tg. Mures

Bihorul Beius – Unirea Dej

Etapa a XXIX-a, 08.05.2009, ora 18:

Marmatia Sighet – FC Zalau

CFR II Cluj – Avantul Reghin

Inter Fagaras – Liberty II Oradea

Gloria II Bistrita – FC Baia Mare

CSM Sebes – CS Seso Iara

FC Silvania – Unirea Ungheni

Unirea Dej – Sanatatea Cluj

FC Bihor II – FC Cisnadie

Gaz Metan Tg. Mures – Bihorul Beius

Etapa a XXX-a, 12.05.2009, ora 18:

FC Silvania – CSM Sebes

CS Seso Iara – Gloria II Bistrita

FC Baia Mare – CFR II Cluj

Liberty II Oradea – Marmatia Sighet

Avantul Reghin – Inter Fagaras

Unirea Ungheni – FC Cisnadie

Bihorul Beius – FC Bihor II

Sanatatea Cluj – Gaz Metan Tg. Mures

FC Zalau – Unirea Dej

Etapa a XXXI-a, 15.05.2009, ora 18:

Unirea Ungheni – CSM Sebes

Gaz Metan Tg. Mures – FC Zalau

Marmatia Sighet – Avantul Reghin

Unirea Dej – Liberty II Oradea

Inter Fagaras – FC Baia Mare

CFR II Cluj – CS Seso Iara

Gloria II Bistrita – FC Silvania

FC Bihor II – Sanatatea Cluj

FC Cisnadie – Bihorul Beius

Etapa a XXXII-a, 22.05.2009, ora 18:

CSM Sebes – Gloria II Bistrita

FC Silvania – CFR II Cluj

FC Baia Mare – Marmatia Sighet

CS Seso Iara – Inter Fagaras

Bihorul Beius – Unirea Ungheni

Sanatatea Cluj – FC Cisnadie

FC Zalau – FC Bihor II

Liberty II Oradea – Gaz Metan Tg. Mures

Avantul Reghin – Unirea Dej

Etapa a XXXIII-a, 29. 05.2009, ora 18:

CFR II Cluj – CSM Sebes

Unirea Ungheni – Gloria II Bistrita

FC Cisnadie – FC Zalau

Gaz Metan Tg. Mures – Avantul Reghin

FC Bihor II – Liberty II Oradea

Unirea Dej – FC Baia Mare

Marmatia Sighet – FC Seso Iara

Inter Fagaras – FC Silvania

Bihorul Beius – Sanatatea Cluj

Etapa a XXXIV-a, 05.06.2009, ora 18:

Gloria II Bistrita – CFR II Cluj

FC Silvania – Marmatia Sighet

CSM Sebes – Inter Fagaras

Sanatatea Cluj – Unirea Ungheni

Liberty II Oradea – FC Cisnadie

FC Zalau – Bihorul Beius

Avantul Reghin – FC Bihor II

FC Baia Mare – Gaz Metan Tg. Mures

FC Seso Iara – FC Baia Mare

Clasament:

Echipa M V E I Gol +/- Pct

1. FC Baia Mare 17 15 2 0 36- 4 +32 47

2. CFR II Cluj 17 10 2 5 34-20 +14 32

3. FC Silvania 17 9 4 4 39-26 +13 31

4. CSM Sebes 17 9 3 5 23-14 +9 30

5. Bihorul Beius 17 8 5 4 26-15 +11 29

6. CS FC Seso Iara 17 8 5 4 28-18 +10 29

7. Gloria II Bistrita 17 8 4 5 38-21 +17 28

8. Unirea Ungheni 17 7 5 5 20-24 -4 26

9. Avantul Reghin 17 6 8 3 31-21 +10 26

10. FC Zalau 17 7 4 6 30-28 +2 25

11. Gaz Mt. Tg. Mures 17 7 1 9 26-32 -6 22

12. FC Cisnadie 17 6 3 8 26-27 -1 21

13. Sanatatea Cluj 17 6 1 10 25-33 -8 19

14. FC Bihor II 17 4 4 9 20-33 -13 16

15. Inter Fagaras 17 4 3 10 23-45 -22 15

16. Unirea Dej 17 4 2 11 18-33 -15 14

17. Marmatia Sighet 17 3 2 12 19-45 -26 11

18. Liberty II Oradea 17 2 2 13 12-35 -23 8

Comentarii

comments

Lasa un Raspuns »